ثبت نام تیزهوشان CAN BE FUN FOR ANYONE

ثبت نام تیزهوشان Can Be Fun For Anyone

ثبت نام تیزهوشان Can Be Fun For Anyone

Blog Article

سلام وقت بخیر اگر مطالعه کافی رو داشته باشید و نمرات پایه نهم و هشتم هم خوب باشه بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

سپس اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای مربوطه درج نموده و در آخر گزینه “ورود” را برگزینید.

هرگونه کپی برداری از قالب و بنر های سایت پیگرد قانونی دارد

با سلام پسرم میخواهد مدارس تیز هوشان قبول شود یکی نمونه سوال میخوام یکی هم راهنمایی کلی چکار کنم از شششم به مدارس نمونه

لازم به ذکر است تا بدانید که اگر دانش آموزی در بین مجموع دروس پنجم و ششم، فقط در یک درس نمره خوب کسب نماید، مجاز به ثبت نام آزمون سمپاد خواهد بود.

سلام، برای ثبت نام مدارس تیزهوشان از پایه ششم به هفتم تمامی نمرات سال پنجم و ششم حتما باید خیلی خوب باشه؟ پسر من در سال پنجم دو نمره خوب داره، میخواستم ببینم میتونه ثبت نام کنه یا نه.

با توجه به آن که بخش بزرگی از آینده روشن افراد هر جامعه به تحصیل و کسب موفقیت های علمی آن ها بستگی دارد، بنابراین، اشتیاق حاکم برای ورود و ثبت نام سمپاد منطقی خواهد بود.

به منظور اطلاع از جزئیات مربوط به شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم و هفتم، مقاله زیر توصیه می شود.

داوطلبان، باید سعی کنند که شیوه مطالعه خود را متناسب با سوالات آزمون شکل دهند. برای عنوان مثال: همان طور که گفته شد سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به صورت تحلیلی است؛ بنابراین، دانش آموزان نباید وقت خود را با خواندن مقاله خواندن کتاب های درسی تلف کنند. 

سلام و وقت بخیر, وارد کارتابل دخترم جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم شدم, گزینه ثبت نام ندارد و نمی توان ثبت نام کرد, آیا زمان ثبت نام شروع شده و اینکه از چه طریقی؟

دانش آموزان گرامی دقت نمایند حضور در جلسه آزمون منوط به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه با وضوح استاندارد و شامل مشخصات فردی دانش آموز، تصویر پرسنلی، اولویت مدارسی که در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان وارد نموده اید، خواهد بود.

گام ششم: در بخشی که فرم ثبت نام در آن موجود است، دیگر نیازی ویرایش یا ثبت دوباره آن ها نیست و متقاضی تنها باید سایر موارد که جلوی آن ها خالی است را پر کنند.

همان طور که بیان شد داوطلبان ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان، بهتر است که از یک فرد متخصص و مشاور کمک بگیرند. زیرا، مشاوران در تمامی جنبه های مختلف دانش آموزان را آماده می کنند.

با سلام و عرض ادب و احترام سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد برای پایه دهم دقیقا چه زمانی باز می شود؟

Report this page